İş dünyası maksimumda...
Ticaret dünyasının kalbi İkitelli’de mevcut projeler, yoğunluğa ve taleplere cevap vermekte zorlanmaya başlamıştı. Bölgede yeni yapılara ihtiyaç duyulduğu aşikardı. İşe, işi bilen birinin el atması gerekiyordu...

Gözler, bölgede tem 34, metro 34, plaza 34 gibi yenilikçi projelere imza atmış olan Akyapı Eşbah Ortak Girişimi’ne çevrilmişti. Bu güçlü birliktelik, beklentileri boşa çıkarmadı ve iş dünyasının karşısına, her zaman yaptıkları gibi tüm ihtiyacı maksimum derecede karşılayabilecek yepyeni bir projeyle çıktı.
   
   
İşin içinde tem 34 varsa aksaklık olamaz
İkitelli’de 34 markalı projelere bir yenisi daha ekleniyor. tem 34 ekspres; 70 m2’den başlayan büyüklüklerde modern mağaza-imalathane ve depo konseptleriyle, tüm aksaklıkları keyfe dönüştürmeyi hedefleyen bir proje.

Tüm ulaşım akslarının ortasında yükselen tem 34 ekspres, iş dünyasına yeni bir soluk, İkitelli’ye yeni bir ticaret merkezi kazandırmaya geliyor...

Adını konumundan, gücünü 34 projeleri’nden alan...İş dünyasını her alanda maksimumla tanıştırmaya hazırlanan.
   
   
maksimum ulaşım kolaylığı
İstanbul gibi bir metropolde yaşıyor ve iş yapıyorsanız, öncelikli probleminiz ulaşımdır. Tabi bu; konumu ile iş dünyasına hızlı ve kolay ulaşım imkanları sunan tem 34 ekspres’te yerini alanlar için geçerli değil...

Türkiye’nin dinamosu İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve İSTOÇ Ticaret Merkezi’nin hemen girişinde, 3. köprü (Yavuz sultan Selim) ve 3. havalimanı bağlantı yollarının yanı başında, metro hattına çok yakın bir konumda yer alan tem 34 ekspres’e gelenler; maksimum ulaşım kolaylığıyla tanışıyor.

Trafikte zaman kaybetmeye son veriyor, kazanmaya hemen başlıyor.
   
   
maksimum kazanç
tem 34 ekspres’te tüm kapılar ve yollar kazanca açılıyor. Bir ayağı TEM’e, bir ayağı E5’e bağlanan yapısı ve ticaretin merkezinde olmasından dolayı işinize hız, yüksek ve geniş alanlarıyla maksimum ferahlık sağlıyor.

tem 34 ekspres’e gelen önce hız kazanıyor, sonra geleceğini...
   
   
aksiyon kazanca dönüşüyor
Bir iş yeri düşünün; Her katına araç çıkabiliyor, geniş koridorlar ve iç yollar sayesinde, araçlar istedikleri yöne rahatlıkla hareket edebiliyor, 6.50 metrelik tavan yükseklikleriyle yeri geliyor büyük araçlar da rahatlıkla girebiliyor. Asansör ve vince gerek duymadan ürünler rahat rahat yüklenebiliyor. Ticaret hiç sekteye uğramıyor. Zaman kaybının da ürün kaybının da önüne geçiliyor.

Öyle bir iş yeri ki, AKSiyon hiç durmadığı için kazanç hiç durmuyor!
   
   
maksat işler kolaylaşsın
tem 34 ekspres adını verdiğimiz bir iş ve ticaret merkezi yaptık...

Anayolları birbirine bağlayan. Hızlı ve kolay ulaşılan. 70 m2’den başlayan mağaza, imalathane ve depoları olan. Ayrıcalıklarıyla iş hayatına itibar kazandıran. Genişliği ve 6.50 mt kat yükseklikleriyle araçlara rahat manevra imkânı tanıyan.

Maksat İstanbul’a değer katsın, iş dünyasının işi kolaylaşsın... Maksat iş dünyasına değer katsın, İstanbul’un işi kolaylaşsın...